TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Webové stránky jsou v dnešním online světě vaší vizitkou a sebeprezentací. Jedná se o výlohu, ve které se prezentujete, a tak by se neměla podcenit. Pokud již máte své stránky, ale chcete je vylepšit, nebo naopak budete vytvářet zcela nové, ráda vám s nimi pomohu.

Od návrhu struktury webu, doporučení spolehlivých a profesionálních grafiků a programátorů, po tvorbu obsahu, správu webu, SEO analýzu, linkbuilding, a další související služby.

Websites promote you 24/7: No employee will do that.
Paul Cookson

Zajistěte si webové stránky, které:

  • Na první pohled návštěvníka zaujmou
  • Jsou uživatelsky přívětivé
  • Vedou zákazníka k požadované akci
  • Sledují nejnovější trendy
  • Jsou vyladěné do posledního detailu
  • Reprezentují vás i vaše podnikání
Další oblasti, ve kterých vám ráda pomohu:
Copywriting
Vytvářím čtivé a atraktivní texty pro webové stránky, katalogy i rozličné propagační materiály. Díky zajímavému obsahu zaujmete nejen své stávající, ale i potenciální zákazníky, kteří se k vám budou rádi vracet.
PPC kampaně
Chcete využívat reklamní kampaně Adwords či Sklik, ale nevíte, jak je správně vytvořit, optimalizovat a aby vám přinášely požadované výsledky? Ráda vám pomohu, abyste za své finance získali reálnou hodnotu nazpět.
Sociální sítě
Facebook, LinkedIn, Instagram a obecně další sociální sítě stále nabírají na síle. Mohou přinést velký užitek, ale je potřeba s nimi správně pracovat. Zajistěte si profesionální prezentaci a budujte důvěru se svými fanoušky.
Školení
Chcete se vzdělávat v marketingových trendech, dozvědět se více o konkrétních marketingových nástrojích nebo hledáte workshop pro své kolegy? Ráda vám připravím školení na míru, které reálně využijete v praxi.

ZAUJALY VÁS MOJE SLUŽBY?