portfolio item  video project
Easily insert any video media at any position in your content – anywhere you wish. Choose from youtube, vimeo or self-hosted videos. Set the size of video container and choose the style you wish. Fully responsive.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit.

EMBED VIMEO VIDEOS
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut labore et dolore magna aliqua aliquip ex ea commodo consequat.
Programming
0%
Usability
0%
Design
0%
INSERT YOUTUBE VIDEOS
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
0
Likes
0
Reviews
0
Likes
Jan Hlaváč
Unicare Medical Center
CEO

Jako CEO Unicare Medical Center bych rád vyjádřil naše nejvyšší doporučení pro paní Miladu Zemanovou, která s naší společností spolupracuje již více než čtyři roky v roli copywriterky. Paní Zemanová má na starosti tvorbu obsahu pro náš web a příspěvky na naše sociální sítě. Její práce vyniká schopností identifikovat aktuální témata v různých oblastech a profesionálně je zpracovávat. Paní Zemanová dokáže celou agendu spojenou s tvorbou a publikováním obsahu samostatně a efektivně vést. V průběhu naší spolupráce paní Zemanová neustále prokazovala vysokou míru spolehlivosti a dodržování stanovených termínů. V případě potřeby zpětné vazby se vždy zachovala profesionálně a citlivě, což oceňujeme.

Na základě naší dlouhodobé a úspěšné spolupráce s paní Zemanovou ji mohu vřele doporučit jako vysoce kompetentní a spolehlivou profesionálku v oblasti copywritingu. Její schopnosti a přístup k práci jsou bezpochyby cenným přínosem pro jakoukoli organizaci hledající kvalitní obsahového tvůrce.

Jarka Brinkman
Fyzioterapie zvířat

Jsem velmi spokojená se službou paní Zemanové. Pro mně to byla náhodná volba, která se ukázala být trefou do černého. Paní Zemanová svým profesionálním a empatickým přístupem vytvořila velmi poutavý text pro mé nové webové stránky, který zcela vystihuje né jenom mé služby a obor, ale také mne samotnou.
Moc Vám za to děkuji.

Jan Jakubík
Korzety.cz

Rád bych poděkoval paní Zemanové za dosavadní spolupráci na webu korzety.cz . Připravujeme přetextování produktů a kategorií. Text jsem ještě nestihl zapracovat na web, ale už dnes mohu prohlásit, že z toho mám velkou radost. Od přečtení prvních odstavců jsem si uvědomil, že mi ohromě ladí projev, který do textu paní Zemanová vkládá. Je to neocenitelné, když vlastně nemáte co opravovat a korigovat. Těším se na další spolupráci v roce 2024. Děkuji

Vereonika Zemanová
Insio Software

Paní Zemanová je pro nás klíčovým partnerem v oblasti copywritingu. Má profesionální přístup a schopnost efektivně reagovat na naše požadavky. Vždy dokáže poradit s komplexními tématy a dodává do našich textů nejen kreativitu, ale i preciznost. Spolupráce nám přináší jistotu a kvalitu.

Ladislav Vaško
VASKO Facility Services s.r.o.

Psát texty na LinkedIn není pro každého a mně osobně by to trvalo opravdu dlouho. Náš profesní obor (úklidové práce) navíc není úplně sexy a málokomu se o tom chce psát.

Kontaktoval jsem proto Miladu Zemanovou a doufal, že dokážeme najít společnou řeč, tedy společný text. Po prvním návrhu a korekci příspěvku jsem věděl, že komunikuji s opravdovým profíkem v oboru a Milada dokáže zkušeně poradit v textaci, tématu samotnému a navrhnout vždy jasné řešení.

Vím, že se můžu na Miladu spolehnout a mám jistotu, že nemusím nic opravovat a dále instruovat. Vážím si jejího rychlého a kvalitního jednání a nasazení, které přináší skvělé výsledky.

Doporučuji využít Milady profesionální a poctivou práci.

Olga Kolářová
Mimmo s.r.o.

Pokud nevím nebo neumím, najímám si odborníka. Starat se o všechny aspekty obchodu je v dnešním rozvinutém e-commerce pro jednoho člověka nemožné. Najmout si odborníky není rozmar, ale nutnost, která ve finálním vyúčtování přináší skutečně správně investované finance bez tápání, hledání a investování částek, které jste raději mohli rovnou spálit v krbu.

Pokud Miladu požádáte o spolupráci, nebude si s vámi povídat o tom, jak se máte a co dělá váš pes. Je organizovaná, přesná a zodpovědná. Neustále se vzdělává, sleduje změny ve svém oboru, aby neztratila přehled a nabídla svým klientům nejnovější trendy. Respektuje odsouhlasený rozpočet a ze svěřených financí se snaží pro klienta vytěžit maximální profit s minimem rizika. Tuto všemi žádanou kombinaci lze v jejím oboru získat pouze souvislou systematickou prací a kontrolou, případně úpravou dat.

Mým mottem je trvale udržitelný rozvoj společnosti. Nečekám zázraky na počkání, ale kontinuální vývoj a růst. S tímto mi Milada již několikátý rok pomáhá a má moji plnou důvěru, což je velmi uspokojující a osvobozující pocit.

Kateřina Peksová
Peksová realiitní makléřka

S paní Zemanovou spolupracuji už rok, našla jsem si ji na internetu a po špatné zkušenosti s jinými marketéry si vážím jejího skvělého přístupu k její práci a ke mně samé. Oceňuji její proaktivní přístup, perfektní komunikaci a schopnost samostatné práce. Je schopná rychle reagovat na mé potřeby a sama navrhovat obsah pro sociální sítě. Starost o mé potřeby a hlavně trpělivost jsou pro mě velice důležité atributy. Skvělé plánování a naslouchání mým potřebám jsou klíčové pro naši úspěšnou spolupráci. V dnešní době je těžké najít někoho na koho je stoprocentní spoleh a Milada tímto člověkem rozhodně je.

Online-Makers-logo-2
Miroslav Ullman
Online makers, s.r.o.
Projektový manažer

„S Miladou spolupracujeme od roku 2018. Vzhledem k velké spokojenosti se rozsah spolupráce postupně rozšiřoval – např. analýza KW, marketingová strategie, správa a optimalizace FB a IG účtů aj. Milada funguje naprosto precizně – plní veškeré termíny, je iniciativní a její práce má požadovanou kvalitu. Pro nás je pozitivní zpětnou vazbou spokojenost klientů. Spolupráci s Miladou rozhodně doporučujeme.”

bi4bwlogo200x200
Karel Nekuža
Bi4, s.r.o.
zakladatel

„S Miladou spolupracuji více než rok a během této doby připravovala texty na můj web, sociální sítě i správu PPC kampaní. Pozitivně hodnotím především kvalitu vypracovaných materiálů, profesionalitu a dodržování dohodnutých termínů.”

logo_global3
Simona Kuldová
GLOBAL ASSISTANCE a.s.
Senior projektový manažer

„Milada nám pomáhala s obsahem na web. Odladila s námi drobné popisky, ale i větší texty. Poradila si i s omezenou variabilitou krabicového řešení, na kterém naše weby stavíme. Spolupráce byla vždy příjemná a přátelská, ale zároveň profesionální. Ocenili jsme především spolehlivost a trpělivost. Hodně nám pomohla i její flexibilita, protože když projekt nabral zpoždění a potřebovali jsme posunout termíny její práce, pokaždé nám vyšla vstříc a našla si na nás čas, když jsme potřebovali.”

designbathbwlogo200x200
Barbora Prade
Design Bath
Marketing manager

„S Miladou se těšíme již několikaleté úspěšné spolupráci. Původně zamýšlená správa PPC kampaní pro 1 web se rozšířila na webů přibližně 5, v rámci kterých neřešíme jen PPC kampaně, ale i obsah a propagaci na sociálních sítích.
Milada je ohromně spolehlivá, organizovaná a vstřícná. Díky svému přesahu mezi marketingovými obory umí vždy poradit a prokonzultovat i témata, které neřešíme na denní bázi. Navíc má pochopení k naším složitým rozhodovacím procesům a má s námi neskutečnou trpělivost.”

mindokbwlogo200x200
Pavel Prachař
MindOk
Manažer výroby a propagace

„Milada spravuje náš firemní profil na síti Instagram více než 2 roky. Za tu dobu se počet sledujících i další důležité charakteristiky našeho profilu výrazně posunuly kupředu. Komunikace po celou dobu probíhala na velmi příjemné a zároveň profesionální úrovni. Jelikož jako vydavatelství často míříme na specifickou komunitu hráčů moderních společenských her, musím ocenit její přehled v tomto specifickém oboru, který se na výstupech našeho profilu po celou dobu odráží.”

slidewood black logo
Jakub Nakládal
Slidewood
Marketingový ředitel

„Děkuji za profesionální přístup, velmi dobrou a bezproblémovou spolupráci. Splnila jste mou představu o otextování webu, pro kterou jsem Vás zkontaktoval. Firma SlideWood velice děkuje za odvedenou práci.”

loog_rej
Radka Vokurková
Rej-dění s.r.o.
Obchodní ředitelka

„Spolupráce s Miladou na našich PPC kampaních probíhala vždy hladce a hlavně se nám podařilo vždy zlepšit výsledky a to je důležité. Oceňuji především pružné reakce, dodržování termínů a ochotu vždy poradit i nad rámec spolupráce. Takže Milado, moc děkuji za dosavadní spolupráci a těším se na další.“

fenstarbwlogo200x200
Barbora Kľúčiková Krajčovičová
Fenstar
Marketing Specialist

„Naše vzájemná spolupráce je radost. Řešíme spolu různé texty – od rozhovorů, přes textaci webu, až po příspěvky na sociální sítě. Na výsledku se mi líbí čtivost a výběr slov, případně další podněty k rozvoji. Oceňuji nejen výsledek, ale i proces a hlavně komunikaci. Cílíme na různá publika a texty musí obsahovat i technické výrazy, což pro Miladu není žádný problém.“

Reference od firmy BUBÍK
Miroslav Bubík
BUBÍK ROLETY s.r.o.
Jednatel

„Na paní Zemanovou jsem narazil na internetu, tak jsem si říkal, že ji vyzkoušíme a uvidíme. Teď už vím, že to byla dobrá investice a věřím, že další spolupráce se ponese v tom samém duchu a vše bude klapat. Hlavní plusy beru přístup, komunikace, rychlost, dodržení termínu, takže pokud by někdo váhal, tak určitě bych se nebál a navázal bych spolupráci.“

Klienti - Marketing Journal | Milada Zemanová - Vaše marketingová specialistka
Petr Michl
Marketing Journal
Šéfredaktor

„S Miladou jsem v úzkém kontaktu přes 3 roky a vážím si jí jako člověka i jako schopné redaktorky a copywriterky. Je schopná najít, uchopit a dobře sepsat marketingová témata, obzvláště pak ta se zaměřením na sociální média. Pomáhá jí v tom, že sama působí jako marketér specializující se na digitální prostředí. Dnes je vzácné najít někoho, na koho je stoprocentní spoleh. Milada mezi tyto lidi patří.“

pbstufdio
Jana Bradáčová
Pure Body Studio

„Miladu Zemanovou mohu vřele doporučit! Oslovila jsem ji kvůli tvorbě nových webových stránek pro moji klientku a s její prací jsem já i klientka nadmíru spokojena. Vždy velmi mile a ochotně komunikuje, práci plní v termínech a především vždy skvěle. Velmi dobře se mi s ní spolupracuje.”

CzechitasTransp
Zuzana Kočárová
Czechitas
Marketing Manager

„Milada Zemanová nám pomáhá s PPC reklamou přes Google Ads a spolupráce s ní je skvělá. Efektivita reklamy se nám zdvojnásobila, komunikace probíhá bez problému a Milada si navíc poradí i se všemi výzvami Google Ads grantu, který naše organizace využívá.“

SandraLivingTransp
Sandra Carić
SandraLiving

„Ráda bych poděkovala za milý a profesionální přístup paní Miladě. Zadané úkoly a termíny plní pečlivě, velmi příjemně komunikuje. Je to opravdová profesionálka a zná slovo deadline!“

Klienti - Vitom GROUP | Milada Zemanová - Vaše marketingová specialistka
PAVLÍNA VEJMOLOVÁ
Vitom Group

„S paní Miladou spolupracujeme jako firma již přes rok a jsme s její prací velmi spokojeni. Zadané úkoly plní svědomitě, a to nejen v psaní propagačních článků pro naši firmu, ale také se samostatně stará o příspěvky a správu našeho facebookového účtu dle domluvených kritérií a pravidelnosti a žádá o reference naše klienty. Velice oceňuji její aktivní přístup, invenci, samostatnost a trpělivost.“

Klienti - Hni se z místa s #holkamazmarketingu | Milada Zemanová - Vaše marketingová specialistka
Adéla Svobodová
Hni se z místa s #holkamazmarketingu

„Absolvovali jsme s kolegyněmi školení týkající se sociálních sítí a základů PPC reklamy a bylo pro nás velmi obohacující a inspirující. Miladě se podařilo propojit nejnovější změny a teoretické poznatky s praktickými tipy na jejich využití a udržet při tom pozornost posluchačů i přátelskou atmosféru.“

Klienti - Toastmasters International | Milada Zemanová - Vaše marketingová specialistka
Toastmasters
Zuzana Figurová
Ředitelka divize

„Byla jsem velmi spokojená s prací na vytvoření webových stránek pro naši neziskovou organizaci. Oceňuji zejména samostatnost, zaměření na detail, příjemnou komunikaci a výsledek na vysoké úrovni. Je patrné, že se jedná o opravdu profesionální práci odborníků”

Klienti - Studio Buď Krásná | Milada Zemanová - Vaše marketingová specialistka
MARCELA CHOCHOLOUŠOVÁ
Studio Buď Krásná

„Slečna Milada je milá a velmi pohotová. Zakázku splnila rychle a jednotlivé kroky mi smysluplně vysvětlila. Mohu ji jen doporučit.“

Klienti - Lazerfun | Milada Zemanová - Vaše marketingová specialistka
JIŘÍ ATANASOVSKÝ
Lazerfun Praha

„Vzájemnou spolupráci jsme začali na několika facebookových příspěvcích měsíčně a postupně jsme ji rozšířili na zajištění veškeré komunikace na našich sociálních sítích. Spolupráce se slečnou Zemanovou se nám rozhodně vyplatila a mohu jedině doporučit.“