SLUŽBY

Chcete dát o své firmě více vědět a oslovit potenciální zákazníky? Potřebujete pomoci s online marketingem, mít prezentaci na sociálních sítích, ale nemáte na ně čas? Právě tyto situace můžete delegovat na externího marketéra. Ráda s vámi budu sdílet své zkušenosti a vědomosti, a to na projektech v českém, i anglickém jazyce. Pokud si nejste jisti, zda váš požadavek spadá mezi vyjmenované služby, napište mi. Ráda s vámi proberu detaily.

Copywriting
Píši čtivé a atraktivní texty pro webové stránky, prenetace, sociální sítě i různorodé propagační materiály. Díky zajímavému obsahu zaujmete nejen své stávající, ale i potenciální zákazníky, kteří se k vám budou rádi vracet.
PPC kampaně
Chcete využívat reklamní kampaně Adwords či Sklik, ale nevíte, jak je správně vytvořit a optimalizovat tak, aby vám přinášely požadované výsledky? Ráda kampaně efektivně nastavím, abyste za své finance získali reálnou hodnotu nazpět.
Sociální sítě
Facebook, LinkedIn, Instagram a obecně další sociální sítě stále nabírají na síle. Mohou přinést velký užitek, ale je potřeba s nimi správně pracovat. Zajistěte si profesionální prezentaci, posilte svůj brand a budujte vztahy se svými fanoušky.
Školení
Chcete se vzdělávat v marketingových trendech, dozvědět se více o konkrétních marketingových nástrojích nebo hledáte workshop pro své kolegy? Ráda vám připravím školení na míru, které reálně využijete v praxi.

ZAUJALY VÁS MOJE SLUŽBY?