COPYWRITING

Píši texty v českém i anglickém jazyce. Pro webové stránky, sociální sítě, na blogy, do tištěných časopisů a všude tam, kde je kvalitní psaný text potřeba. Pro klienty připravuji texty, které jsou čtivé, srozumitelné, v souladu s jejich firemní kulturou. Jejich čtenáři tak obdrží všechny potřebné informace o konkrétní firmě, službě či produktu.

Texty vytvářím i s ohledem na klíčová slova, aby byl vytvořený obsah zajímavý i z pohledu SEO.

Kromě kvalitně zpracovaných textů svým klientům zaručuji spolehlivost a dodržování dohodnutých termínů.

Copywriterkou na volné noze jsem již 6 let a za tuto dobu mám na svém kontě stovky napsaných textů. Ráda připravím i ty vaše.

When I write an advertisement, I don’t want you to tell me that you find it ‘creative’. I want you to find it so interesting that you buy the product.
David Ogilvy

Připravím vám texty, které:

  • Jsou zajímavé, čtivé a lákají zákazníka k dalším krokům
  • Budou na míru pro vaši cílovou skupinu
  • Budují důvěru vůči vám a vaší firmě
  • Jsou vystavěny na analýze klíčových slov
  • Jsou v souladu s požadavky SEO
  • Potřebujete pro svou reklamu, web, sociální sítě či propagační materiály

Ceník

Pokud vás zaujaly mé služby, ozvěte se mi. Ráda se dozvím více o vaší firmě, produktu či službách. A jaká je má odměna? Texty píši od 1 250 Kč / hod + DPH.

Další oblasti, ve kterých vám ráda pomohu:
PPC kampaně
Chcete využívat reklamní kampaně Adwords či Sklik, ale nevíte, jak je správně vytvořit a optimalizovat tak, aby vám přinášely požadované výsledky? Ráda kampaně efektivně nastavím, abyste za své finance získali reálnou hodnotu nazpět.
Sociální sítě
Facebook, LinkedIn, Instagram a obecně další sociální sítě stále nabírají na síle. Mohou přinést velký užitek, ale je potřeba s nimi správně pracovat. Zajistěte si profesionální prezentaci, posilte svůj brand a budujte vztahy se svými fanoušky.
Školení
Chcete se vzdělávat v marketingových trendech, dozvědět se více o konkrétních marketingových nástrojích nebo hledáte workshop pro své kolegy? Ráda vám připravím školení na míru, které reálně využijete v praxi.

ZAUJALY VÁS MOJE SLUŽBY?