COPYWRITING

Psaný projev je všude kolem nás, obklopuje nás na webových stránkách, v propagačních materiálech, emailech, na sociálních sítích a mnoha dalších místech. Sami nejlépe víte, kde všude komunikujete se svými zákazníky a jaké formy využíváte. Víte ale, jaký styl komunikace je adekvátní pro vaši cílovou skupinu, aby ji skutečně zaujal?

Svými texty byste měli přesvědčit zákazníka ke koupi produktu či využití vaší služby. Měli byste ho nejen nalákat, ale také budovat jeho důvěru k vám.

V případě, že se prezentujete primárně v rámci své webové stránky, tak je potřeba dbát i na faktory ovlivňující SEO a tedy, jak vás vidí vyhledávače, a kde vás následně zobrazují ve výsledcích vyhledávání.

When I write an advertisement, I don’t want you to tell me that you find it ‘creative’. I want you to find it so interesting that you buy the product.
David Ogilvy

Připravím vám texty, které:

  • Jsou zajímavé, čtivé a lákají zákazníka k dalším krokům
  • Budou na míru pro vaši cílovou skupinu
  • Budují důvěru vůči vám a vaší firmě
  • Jsou vystavěny na analýze klíčových slov
  • Jsou v souladu s požadavky SEO
  • Potřebujete pro svou reklamu, web, sociální sítě či propagační materiály
Další oblasti, ve kterých vám ráda pomohu:
PPC kampaně
Chcete využívat reklamní kampaně Adwords či Sklik, ale nevíte, jak je správně vytvořit, optimalizovat a aby vám přinášely požadované výsledky? Ráda vám pomohu, abyste za své finance získali reálnou hodnotu nazpět.
Sociální sítě
Facebook, LinkedIn, Instagram a obecně další sociální sítě stále nabírají na síle. Mohou přinést velký užitek, ale je potřeba s nimi správně pracovat. Zajistěte si profesionální prezentaci a budujte důvěru se svými fanoušky.
Školení
Chcete se vzdělávat v marketingových trendech, dozvědět se více o konkrétních marketingových nástrojích nebo hledáte workshop pro své kolegy? Ráda vám připravím školení na míru, které reálně využijete v praxi.

ZAUJALY VÁS MOJE SLUŽBY?