COPYWRITING

Píši texty v českém i anglickém jazyce. Pro webové stránky, sociální sítě, na blogy, do tištěných časopisů a všude tam, kde je kvalitní psaný text potřeba. Pro klienty připravuji texty, které jsou čtivé, srozumitelné, v souladu s jejich firemní kulturou. Jejich čtenáři tak obdrží všechny potřebné informace o konkrétní firmě, službě či produktu.

Texty vytvářím i s ohledem na klíčová slova, aby byl vytvořený obsah zajímavý i z pohledu SEO.

Kromě kvalitně zpracovaných textů svým klientům zaručuji spolehlivost a dodržování dohodnutých termínů.

Copywriterkou na volné noze jsem již 6 let a za tuto dobu mám na svém kontě stovky napsaných textů. Ráda připravím i ty vaše.

When I write an advertisement, I don’t want you to tell me that you find it ‘creative’. I want you to find it so interesting that you buy the product.
David Ogilvy

Připravím vám texty, které:

  • Jsou zajímavé, čtivé a lákají zákazníka k dalším krokům
  • Budou na míru pro vaši cílovou skupinu
  • Budují důvěru vůči vám a vaší firmě
  • Jsou vystavěny na analýze klíčových slov
  • Jsou v souladu s požadavky SEO
  • Potřebujete pro svou reklamu, web, sociální sítě či propagační materiály

Ceník

Pokud vás zaujaly mé služby, ozvěte se mi. Ráda se dozvím více o vaší firmě, produktu či službách. A jaká je má odměna? Texty píši od 1 250 Kč / hod + DPH.

Další oblasti, ve kterých vám ráda pomohu:
PPC kampaně
Chcete propagovat svou firmu či produkty na portálech Google Ads, Sklik, Heureka nebo Zboží, ale nevíte, jak? Nechte si připravit profesionální kampaně, které jsou pravidelně optimalizovány.
Sociální sítě
Profesionální prezentace na sociálních sítích, která posílí vaši značku a buduje vztahy se svými fanoušky. Zajistím vám tvorbu příspěvků i inzerci na sítích Facebook, LinkedIn a Instagram.
Školení
Školení, workshopy a mentoring zaměřený na copywriting a práci se sociálními sítěmi. Užitečné rady a tipy, které využijete v praxi.

ZAUJALY VÁS MOJE SLUŽBY?