SPRÁVA PPC KAMPANÍ

Webové stránky jsou vaší prezentací a je potřeba, aby vás potenciální klienti našli. Ne vždy se ovšem zobrazujete dostatečně vysoko ve výsledcích vyhledávání, a někdy možná máte speciální nabídku, o které chcete dát vědět co nejvíce lidem. A právě v těchto situacích je dobré využít možností, které nabízí PPC reklamní kampaně Google Adwords či Sklik.

Nicméně je nutné tyto kampaně správně nastavit a průběžně optimalizovat, aby vám přinesly co největší užitek. A i s tímto vám ráda pomohu.

The success of every websites now depends on search engine optimisation and digital marketing strategy. If you are on first page of all major search engines then you are ahead among your competitors in terms of online sales.
Dr. Christopher Dayagdag

Zajistěte si PPC kampaně, které:

  • Osloví vaše publikum
  • Budou relevantní
  • Budou optimalizované
  • Souzní s vaším businessem
  • Budou promyšlené a komplexní
  • Jsou postaveny na nových informacích a pravidlech
Další oblasti, ve kterých vám ráda pomohu:
Copywriting
Vytvářím čtivé a atraktivní texty pro webové stránky, katalogy i rozličné propagační materiály. Díky zajímavému obsahu zaujmete nejen své stávající, ale i potenciální zákazníky, kteří se k vám budou rádi vracet.
Sociální sítě
Facebook, LinkedIn, Instagram a obecně další sociální sítě stále nabírají na síle. Mohou přinést velký užitek, ale je potřeba s nimi správně pracovat. Zajistěte si profesionální prezentaci a budujte důvěru se svými fanoušky.
Školení
Chcete se vzdělávat v marketingových trendech, dozvědět se více o konkrétních marketingových nástrojích nebo hledáte workshop pro své kolegy? Ráda vám připravím školení na míru, které reálně využijete v praxi.

ZAUJALY VÁS MOJE SLUŽBY?