Správa PPC kampaní

Připravuji a průběžně optimalizuji PPC kampaně Google Ads a Sklik. Ať už je vaším cílem prodej produktů z e-shopu, budování povědomí o vaší značce či zvýšení návštěvnosti webové stránky, efektivně nastavené PPC kampaně vás na cestě za tímto cílem podpoří.

Zajistím vám následující typy inzerce: textovou, display reklamu (inzerci v obsahové síti), remarketing, kampaně v rámci Google Nákupů.

Pokud vám již kampaně běží, ale nejste si jisti, zda je máte správně nastavené, napište mi. Ráda vám připravím analýzu stávajícího stavu a doporučím kroky k vylepšení.

The success of every websites now depends on search engine optimisation and digital marketing strategy. If you are on first page of all major search engines then you are ahead among your competitors in terms of online sales.
Dr. Christopher Dayagdag

Zajistěte si PPC kampaně, které:

  • které se zobrazují v rámci vyhledávání Google, Google nákupů, Seznamu i YouTube
  • zahrnují inzerci textovou, bannerovou i remarketing
  • jsou na míru vašim zákazníkům
  • jsou průběžně optimalizované a vyhodnocované
  • jsou promyšlené a komplexní
  • jsou v souladu aktuálním pravidly a požadavky vyhledávačů
Další oblasti, ve kterých vám ráda pomohu:
Copywriting
Ať už potřebujete kvalitní texty pro svůj nový web, pravidelné články na blog, otextovat firemní katalog, newsletter nebo jakýkoliv jiný text, ráda vám ho napíšu.
Sociální sítě
Profesionální prezentace na sociálních sítích, která posílí vaši značku a buduje vztahy se svými fanoušky. Zajistím vám tvorbu příspěvků i inzerci na sítích Facebook, LinkedIn a Instagram.
Školení
Školení, workshopy a mentoring zaměřený na copywriting a práci se sociálními sítěmi. Užitečné rady a tipy, které využijete v praxi.

ZAUJALY VÁS MOJE SLUŽBY?