Správa PPC kampaní

Připravuji a průběžně optimalizuji PPC kampaně Google Ads a Sklik. Ať už je vaším cílem prodej produktů z e-shopu, budování povědomí o vaší značce či zvýšení návštěvnosti webové stránky, efektivně nastavené PPC kampaně vás na cestě za tímto cílem podpoří.

Zajistím vám následující typy inzerce: textovou, display reklamu (inzerci v obsahové síti), remarketing, kampaně v rámci Google Nákupů.

Pokud vám již kampaně běží, ale nejste si jisti, zda je máte správně nastavené, napište mi. Ráda vám připravím analýzu stávajícího stavu a doporučím kroky k vylepšení.

The success of every websites now depends on search engine optimisation and digital marketing strategy. If you are on first page of all major search engines then you are ahead among your competitors in terms of online sales.
Dr. Christopher Dayagdag

Zajistěte si PPC kampaně, které:

  • které se zobrazují v rámci vyhledávání Google, Google nákupů, Seznamu i YouTube
  • zahrnují inzerci textovou, bannerovou i remarketing
  • jsou na míru vašim zákazníkům
  • jsou průběžně optimalizované a vyhodnocované
  • jsou promyšlené a komplexní
  • jsou v souladu aktuálním pravidly a požadavky vyhledávačů
Další oblasti, ve kterých vám ráda pomohu:
Copywriting
Píši čtivé a atraktivní texty pro webové stránky, prenetace, sociální sítě i různorodé propagační materiály. Díky zajímavému obsahu zaujmete nejen své stávající, ale i potenciální zákazníky, kteří se k vám budou rádi vracet.
Sociální sítě
Facebook, LinkedIn, Instagram a obecně další sociální sítě stále nabírají na síle. Mohou přinést velký užitek, ale je potřeba s nimi správně pracovat. Zajistěte si profesionální prezentaci, posilte svůj brand a budujte vztahy se svými fanoušky.
Školení
Chcete se vzdělávat v marketingových trendech, dozvědět se více o konkrétních marketingových nástrojích nebo hledáte workshop pro své kolegy? Ráda vám připravím školení na míru, které reálně využijete v praxi.

ZAUJALY VÁS MOJE SLUŽBY?