Analýza sociálních sítí

Sociální sítě jsou v dnešní době důležitou součástí marketingu a řada firem je využívá pro svou propagaci a komunikaci se stávajícími i potenciálními zákazníky. Ať už se jedná o Facebook, Instagram či třeba LinkedIn. Nicméně ne všechny firmy využívají potenciál těchto sítí naplno.

Pokud máte pocit, že vaše profily stagnují, nevíte si rady s obsahem, nejste si jistí výsledky inzerce, chcete se posunout kupředu, ale nevíte jak, kontaktujte mě. Připravím pro vás analýzu stávajícího stavu vašich sociálních sítí.

V rámci této analýzy zhodnotím vaše sociální sítě, jejich obsah, inzerci, práci s komunitou atd. Obdržíte ode mne konkrétní tipy a rady, jak s profilem lépe pracovat, na co se zaměřit a čeho se spíše vyvarovat.

Výsledný dokument spolu následně projdeme, abyste měli jistotu, že všem informacím správně porozumíte. Díky této analýze budete mít k dispozici praktická doporučení, díky kterým můžete svou přítomnost na sociálních sítích vylepšit.

Když už věnujete svůj čas, energii a případně i finance, abyste mohli budouvat profily své firmy na sociálních sítích, měly by pro vás mít i pozitivní přínosy.

Social media will help you build up loyalty of your current customers to the point that they will willingly, and for free, tell others about you.
Bonnie Sainsbury

Analýza se vám bude hodit, když:

  • Máte pocit, že vaše profily stagnují
  • Nevíte si rady s obsahem
  • Nejste si jistí výsledky inzerce
  • Chcete lépe komunikovat se svými fanoušky
  • Chcete posunout své profily kupředu
  • Chcete využít sociální sítě naplno

Chcete vylepšit své firemní profily?

Pokud chcete zhodnotit, jak si vedete na Facebooku, Instagramu či LinkedInu, kontaktujte mě. Ráda vám připravím analýzu vašich firemních profilů, ve které zohledním vaše cíle a zaměření.

Další oblasti, ve kterých vám ráda pomohu:
Copywriting
Píši čtivé a atraktivní texty pro webové stránky, prenetace, sociální sítě i různorodé propagační materiály. Díky zajímavému obsahu zaujmete nejen své stávající, ale i potenciální zákazníky, kteří se k vám budou rádi vracet.
PPC kampaně
Chcete využívat reklamní kampaně Adwords či Sklik, ale nevíte, jak je správně vytvořit a optimalizovat tak, aby vám přinášely požadované výsledky? Ráda kampaně efektivně nastavím, abyste za své finance získali reálnou hodnotu nazpět.
Školení
Chcete se vzdělávat v marketingových trendech, dozvědět se více o konkrétních marketingových nástrojích nebo hledáte workshop pro své kolegy? Ráda vám připravím školení na míru, které reálně využijete v praxi.

ZAUJALY VÁS MOJE SLUŽBY?