KONZULTACE A ŠKOLENÍ

Svět online marketingu se velmi rychle rozvíjí a jsme stále zahlcováni nejrůznějšími trendy a změnami v algoritmech, které je potřeba sledovat a reagovat na ně. Ať už chcete rozvíjet své dovednosti, proškolit své kolegy či jen jednorázovou konzultaci, neváhejte se na mne obrátit.

Pravidelně navštěvuji konference a workshopy, jako je Marketing Festival, Retail Summit, Copycamp, Ecommerce Expo, a mnohé další. Ráda s vámi budu sdílet své zkušenosti z oblasti sociálních sítí, SEO, copywritingu či PPC kampaní.

Running a business without marketing will kill it.
Paul Cookson

Školení a konzultace na míru:

  • Buďte stále v obraze
  • Pracujte s nejnovějšími trendy
  • Rozvíjejte své dovednosti i business
  • Témata přizpůsobená vašim požadavkům
  • Pro jednotlivce i skupiny
  • Praktické rady a tipy
Další oblasti, ve kterých vám ráda pomohu:
Copywriting
Vytvářím čtivé a atraktivní texty pro webové stránky, katalogy i rozličné propagační materiály. Díky zajímavému obsahu zaujmete nejen své stávající, ale i potenciální zákazníky, kteří se k vám budou rádi vracet.
PPC kampaně
Chcete využívat reklamní kampaně Adwords či Sklik, ale nevíte, jak je správně vytvořit, optimalizovat a aby vám přinášely požadované výsledky? Ráda vám pomohu, abyste za své finance získali reálnou hodnotu nazpět.
Sociální sítě
Facebook, LinkedIn, Instagram a obecně další sociální sítě stále nabírají na síle. Mohou přinést velký užitek, ale je potřeba s nimi správně pracovat. Zajistěte si profesionální prezentaci a budujte důvěru se svými fanoušky.

ZAUJALY VÁS MOJE SLUŽBY?