Správa sociálních sítí

Facebook, LinkedIn, Instagram, YouTube… To je jen krátký výčet sociálních sítí, které stále nabírají na oblibě a získávají nové a nové uživatele. Pro propagaci firmy a budování vztahů s vaší komunitou mohou být velmi užitečné, ale je potřeba s nimi správně zacházet. V opačném případě se naopak mohou obrátit proti vám a jméno vám spíše poškodit.

Pro klienty napříč obory připravuji obsahový plán pro jejich sociální sítě, připravuji textace pro jednotlivé příspěvky, zajišťuji grafické podklady, realizuji inzerci i řeším komunikaci s fanoušky.

Pokud chcete Facebook, Instagram či Twitter využít jako svou výkladní skříň, budovat na nich povědomí o své firmě, budovat vztahy s fanoušky a představit jim své služby či produkty, ráda pro vás připravím strategii, která tyto vaše cíle naplní.

Social media will help you build up loyalty of your current customers to the point that they will willingly, and for free, tell others about you.
Bonnie Sainsbury

Využijte sociální sítě naplno:

  • Tvorba a správa profilu
  • Zhodnocení stávajícího stavu a následná doporučení
  • Pravidelné a atraktivní příspěvky
  • Reklamní kampaně
  • Komunikace s fanoušky
  • Pravidelné reporty
Další oblasti, ve kterých vám ráda pomohu:
Copywriting
Píši čtivé a atraktivní texty pro webové stránky, prenetace, sociální sítě i různorodé propagační materiály. Díky zajímavému obsahu zaujmete nejen své stávající, ale i potenciální zákazníky, kteří se k vám budou rádi vracet.
PPC kampaně
Chcete využívat reklamní kampaně Adwords či Sklik, ale nevíte, jak je správně vytvořit a optimalizovat tak, aby vám přinášely požadované výsledky? Ráda kampaně efektivně nastavím, abyste za své finance získali reálnou hodnotu nazpět.
Školení
Chcete se vzdělávat v marketingových trendech, dozvědět se více o konkrétních marketingových nástrojích nebo hledáte workshop pro své kolegy? Ráda vám připravím školení na míru, které reálně využijete v praxi.

ZAUJALY VÁS MOJE SLUŽBY?