O mně

Píši, tvořím a věnuji se copywritingu již více než 10 let. Připravuji pro klienty obsahové plány a strategie, píši jim texty pro webové stránky, blogy i sociální sítě. A spolupracuji s dalšími spolehlivými a šikovnými freelancery, kteří skvěle zajistí technickou stránku propagace na sociálních sítích či v rámci PPC kampaní Google Ads a Sklik.

Během své freelance kariéry jsem napsala více než 300 odborných článků pro Marketing Journal, připravila jsem obsah pro malé lokální podniky i pro velké IT společnosti. Mýma rukama prošly texty například pro Czechitas, gruzínskou Polévkárnu paní Mančo, dodavatele luxusních koupelen a kuchyní Porcelanosa či IT distributora DNS.

A abych mohla svým klientům nabízet ty nejlepší služby a reagovat na aktuální situace v online marketingu, aktivně se účastním konferencí, např. WebTop100, CopyCamp, Czech Internet Forum či WebExpo.

Proč spolupracovat právě se mnou? Kromě toho, že vám připravím čtivé a zajímavé texty, které budou chtít vaši zákazníci číst, tak se na mě můžete spolehnout. Dodržuji domluvené termíny a své texty obdržíte vždy včas a v odpovídající kvalitě.

Nejste si jistí, jestli jsem pro vás tou správnou volbou? Napište mi, ráda se dozvím více o vaší firmě, službě či projektu a probereme možnou podobu spolupráce.