O mně

Píši, tvořím a věnuji se copywritingu již více než 10 let. Připravuji pro klienty obsahové plány a strategie, píši jim texty pro webové stránky, blogy i sociální sítě. A spolupracuji s dalšími spolehlivými a šikovnými freelancery, kteří skvěle zajistí technickou stránku propagace na sociálních sítích či v rámci PPC kampaní Google Ads a Sklik.

Během své freelance kariéry jsem napsala více než 300 odborných článků pro Marketing Journal, připravila jsem obsah pro malé lokální podniky i pro velké IT společnosti. Mýma rukama prošly texty například pro Czechitas, vinařství Vican Wine, gruzínskou Polévkárnu paní Mančo, dodavatele luxusních koupelen a kuchyní Porcelanosa či IT distributora DNS.

Proč spolupracovat právě se mnou? Kromě toho, že vám připravím čtivé a zajímavé texty, které budou chtít vaši zákazníci číst, tak se na mě můžete spolehnout. Dodržuji domluvené termíny a své texty obdržíte vždy včas a v odpovídající kvalitě.

Abych mohla svým klientům nabízet ty nejlepší služby a reagovat na aktuální situace v online marketingu, aktivně se účastním konferencí, např. WebTop100, CopyCamp, Czech Internet Forum či WebExpo. Své zkušenosti a znalosti zase předávám dál formou mentoringu a také spolupracuji se školami díky projektu Den pro školu.

Nejste si jistí, jestli jsem pro vás tou správnou volbou? Napište mi, ráda se dozvím více o vaší firmě, službě či projektu a probereme možnou podobu spolupráce.

Případně si můžete přečíst reference klientů, kteří zhodnotili naši dosavadní spolupráci.

Vaše inzerce bude v rukou mé šikovné a spolehlivé kolegyně Evy Veselé, která se věnuje výkonnostním reklamám na Facebooku, Instagramu i PPC kampaním v rámci Google Ads a Skliku. Kampaně připraví na míru vašemu projektu, protože každý projekt je jedinečný a zaslouží si individuální přístup.

Eva má 14 let marketingových zkušeností z FMCG z nadnárodní korporace a více než 7 let se věnuje správě online kampaní. A proč si nechat nastavit kampaně právě od Evy? Jak sama říká:

„Neklikám jen reklamy, klientům mluvím do tvorby webu, nastavení konverzní cesty zákazníka a šťourám se s radostí v analytice. Občas vracím grafiku k přepracování a nutím klienty k aktivní spolupráci. Spolupracuji s malými klienty i nadnárodními korporacemi. Rozumím si s managementem i markeťáky.“